EREN HAS GÜMÜŞ KUYUMCULUK
SANAYİ ve TİC. LTD. ŞTİ.

EREN HAS GÜMÜŞ KUYUMCULUK
SANAYİ ve TİC. LTD. ŞTİ.

Hakkımızda

EREN HAS GÜMÜŞ VE KUYUMCULUK SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ.’nin temelleri 2000’li yılların başında Kapalıçarşı’da atıldı. Önce güven anlayışı ile sektörde önemli bir yeri olan EREN HAS GÜMÜŞ ,sunduğu kaliteli hizmet sayesinde faaliyelerini sürdürmektedir.

2013 yılından itibaren gerçekleştridiği sermaye artırımları ile önemli bir büyüme atılımı gerçekleştirdi. Kaliteli hizmet ve güven anlayışı ile müşteri memnuniyetinden ödün vermeden sektörde emin adımlarla ilerlemektedir.

EREN HAS GÜMÜŞ , tedarik aşamasından nihai tüketiciye ulaşana kadar geçen süreçleri sorumlu tedarik zinciri anlayışı ile güvenli bir şekilde sürdürmektedir. Bu hassasiyet ve güven , EREN HAS GÜMÜŞ’ü sektörde perakende tedarikçiler , bireysel yatırımcılar , takı üretim ve tasarımcıları ile bankalar dahil olmak üzere tüm taraflar için tercih edilen bir konuma taşıyor.

Vizyonumuz

EREN HAS GÜMÜŞ, 20 yılı aşan uzmanlığı ile kurumsal ve finansal yapısını büyüterek sektörde faaliyetlerine uzun yıllar devam etmeyi hedeflemektedir. Ulusal ve uluslar arası pazarlarda tercih edilen firma özelliğini koruma gayreti ile sektörde öncü olmayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

Güven ve hizmet kalitesi ile mesleki uzmanlığını kesiştirdiği noktada hem geleneksel hem modern anlamda mevcut ve potansiyel müşterilere ürün ve hizmet sağlamak, teknolojik ve mesleki tüm fırsatları en iyi şekilde değerlendirerek sektör için maksimum fayda yaratabilecek kapasiteye ulaşmak.